Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 lutego 2018
  • 12 marca 2018
  • wyświetleń: 38786

Zmarł 30-letni Dawid z Pszczyny, dla którego zbierano środki na leczenie

U 30-letniego Dawida z Pszczyny wykryto krwiaka znajdującego się na prawej stronie mózgu. Mężczyzna przebywał w szpitalu, potrzebne były pieniądze na jego leczenie. Rodzina zorganizowała więc zbiórkę na ten cel. Niestety, jak poinformowała siostra Dawida, mężczyzna zmarł w sobotnie popołudnie.

Poniżej publikujemy wpis siostry Dawida, który został zamieszczony na stronie serwisu pomagam.pl, gdzie była prowadzona zbiórka.

Dobry wieczór, Niestety nastało najgorsze. Dziś o godzinie 17.30 Nasz brat/syn/ojciec odszedł w śnie po tygodniach ciężkiej walki. Pragniemy serdecznie podziękować każdemu z Was za dobre słowa, myśli i przekazane fundusze tym samym chcielibyśmy przekazać środki komuś bardzo potrzebującemu. Bardzo prosimy o informacje z nazwami fundacji bądź imionami i nazwiskami osób potrzebujących. Niestety Nam nie udało się pomóc Dawidowi, lecz chcielibyśmy komuś podarować te szanse. Jeśli ktoś z Państwa nie wyraża zgody na przekazanie środków dalej proszę o wiadomość. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Miejmy nadzieje, że odszedł w lepsze miejsce.

Dziękuję w imieniu swoim, siostry a także reszty rodziny.
Klaudia Nycz


Pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 14.15 w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Pszczynie.

---

Dawid 21 lutego ukończył 30. urodziny. Jego życie nie zawsze było łatwe. Już jako dziecko poważnie chorował - poruszał się za pomocą wózka inwalidzkiego.

- 31 grudnia Dawid upadł na łóżko, gdyż choruje od kilku lat na padaczkę. Pod wpływem upadku krwiak pękł zaś on zapadł w śpiączkę. Jeszcze tego samego dnia trafił w krytycznym stanie na salę operacyjną - opisywała sytuację siostra mężczyzny.

Jak informowała, Dawid nie posiadał fragmentu czaszki oraz mózgu. Nie mówił, nie poruszał się, nie jadł samodzielnie. Miał problemy z odkrztuszaniem wydzieliny, w związku z tym założono mu rurkę tracheotomiczną. Jego stan był ciężki. Lekarze twierdzili, że niewiele da się zmienić w jego przypadku bez odpowiedniej rehabilitacji. Dlatego też najbliżsi zorganizowali zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Rodzina zapewniała, że zebrane środki będą wykorzystane na umieszczenie Dawida w odpowiedniej placówce, leki oraz środki czystości i dodatkową rehabilitację, a wszystko zostanie udokumentowane poprzez paragony, pokwitowania i dokumentację medyczną.

Niestety, w sobotnie popołudnie Dawid zmarł. Rodzina zdecydowała o przekazaniu zgromadzonych środków na rzecz innej osoby potrzebującej.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.