pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 9254

Sumiko Sushi - kuchnia japońska - dowóz na terenie Pszczyny gratis!

W lutym w Pszczynie otwarty został catering "Sumiko Sushi" z bogatą ofertą pysznych tradycyjnych dań japońskich. Potrawy przygotowuje Dawid Kościelny, który jak mało kto zna się na potrawach kuchni azjatyckiej. Zachęcamy do składania zamówień! Dowóz na terenie Pszczyny gratis!

Sumiko Sushi w Pszczynie


Sumiko Sushi zostało otwarte pod nowym adresem. Nowa lokalizacja, nowa odsłona i pełna energii ekipa przeniosą Was poprzez kulinarne pomysły do "kraju kwitnącej wiśni". Jesteśmy przekonani, że gdy tylko skosztujecie naszych potraw, kuchnia japońska stanie się jedną z Waszych ulubionych.

Sumiko Sushi

Sumiko Sushi


W ofercie posiadamy również ryby wędzone do zakupienia osobno - wędzone metodą tradycyjną.

Nad smakiem potraw czuwa Dawid Kościelny, który od 12 lat z ogromną pasją zgłębia tajniki gastronomii, wszechstronnie się rozwija, a odkąd zetknął się z kuchnią azjatycką, zachwyca wszystkich swoim sushi i ciepłymi daniami z tego regionu. Każdy przygotowany przez niego talerz to wyjątkowe doznanie smakowe i wizualne.

Dawid Kościelny współpracował z czołowymi szefami kuchni w tej branży: Tomaszem Oleńskim, Jakubem "Komarem" Antoniszakiem i Kamilem "Rambo" Skalczyńskim. Jak mało kto, zna się na ostrych potrawach. Kocha to, co robi zawodowo, nie boi się eksperymentować. Lubi poznawać nowe smaki i dąży do tego, by jego kuchnia była niepowtarzalna i zapadała w pamięć gości, o czym teraz mogą doskonale przekonać się pszczynianie.

Loading...


Punkt Sumiko Sushi jest czynny przez siedem dni w tygodniu. Początkowo wyłącznie w formie cateringu, a w przyszłości także jako restauracja.

Godziny otwarcia:
  • od niedzieli do czwartku: 12.00 - 22.00,
  • w piątek i sobotę: 12.00 - 23.00.


Zamówienia są przyjmowane godzinę przed zamknięciem.

Zapraszamy do składania zamówień pod numerem telefonu 577-033-970. Na terenie Pszczyny dowóz gratis. Zachęcamy także do obserwowania strony na www.facebook.com/sumikosushipl/

Sushi Sumiko

REKLAMA