pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 10710

49-latka zjadła obiad, nie zapłaciła i uciekła. Złapał ją restaurator

W ręce pszczyńskich mundurowych wpadła klientka, której nie życzyłby sobie żaden restaurator. Nie dość, że zamówiła i zjadła posiłek, za który nie zapłaciła, to jeszcze na koniec, bez żadnego skrępowania, tłumaczyła swoje zachowanie potrzebą zrobienia sobie przerwy w podróżowaniu na "gapę". Policjanci wyjaśniają, czy był to jedyny tego typu incydent na koncie 49-latki z Katowic.

Zadbana i dobrze ubrana klientka jednej z restauracji w Kobiórze wzbudziła zaufanie obsługi. Zamówiła obiad z tradycyjnym schabowym na drugie danie i coś ciepłego do picia. Zjadła, wypiła, a kiedy obsługa była zajęta, niepostrzeżenie wymknęła się z lokalu. Swoje kroki skierowała w kierunku dworca kolejowego. Restaurator ruszył za nią, jak tylko zorientował się, że padł ofiarą nieuczciwej klientki. Udaremnił jej dalszą podróż i wezwał patrol mundurowych.

Teraz policjanci ustalają, czy kobiecie zdarzyło się już wcześniej nie regulować rachunków za strawę. Tym bardziej, że, jak sama przyznała, pociągiem również jechała na "gapę".

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.