pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • wyświetleń: 1869

Powiat przekaże 5 tys. zł z budżetu na nagrody dla policjantów

Podczas ostatniej sesji Rada Powiatu podjęła decyzję o przekazaniu środków finansowych w kwocie 5 tys. zł brutto na nagrody dla funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie za szczególne osiągnięcia w służbie.

W 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Pszczynie zwrócił się z prośbą o zaplanowanie w budżecie powiatu pszczyńskiego na 2018 rok środków finansowych z przeznaczeniem na nagrody za szczególne osiągnięcia w służbie dla wyróżniających się policjantów, realizujących zadania z zakresu służby prewencyjnej.

- Rada Powiatu może przekazać, na warunkach określonych w porozumieniu zawartym między Zarządem Powiatu a właściwym Komendantem Powiatowym Policji, środki finansowe stanowiące dochody własne powiatu dla policji z przeznaczeniem na nagrody za osiągnięcia w służbie dla policjantów właściwych miejscowo komend powiatowych i komisariatów, którzy realizują zadania z zakresu służby prewencyjnej - czytamy w uzasadnieniu uchwały.

Środki w wysokości 5 tys. zł zabezpieczono w budżecie powiatu pszczyńskiego na 2018 rok.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.