pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 marca 2018
  • wyświetleń: 5886

Z okazji Dnia Kobiet policja wręczała kierującym paniom upominki

Z okazji Dnia Kobiet czwartkowe kontrole stanu trzeźwości były wyjątkowo słodkie. Oczywiście za sprawą uśmiechniętych pań i przygotowanych dla nich przez pszczyńskich policjantów czekoladek. Kobiety za kierownicą nie należą już do rzadkości. Podczas kontroli panie wykorzystały okazję, by pytać mundurowych z drogówki o przepisy dotyczące obowiązkowego wyposażenia pojazdów, co oznaczają kody na druku prawa jazdy i jakie są wysokości grzywien za poszczególne wykroczenia.

Z okazji Dnia Kobiet policja wręczała kierującym paniom upominki - 08.03.2018 · fot.


Już tradycyjnie w Dniu Kobiet policjanci kontrolują stan trzeźwości kierowców. Robią to w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Szczególne ukłony kierują jednak w stronę przedstawicielek płci pięknej.

W tym dniu to właśnie one mogą spodziewać się słodkiego poczęstunku od mundurowych i cennych porad, związanych z przepisami na drodze. Każda z kontrolowanych pań była zachwycona możliwością skonsultowania swojej wiedzy z mundurowymi z drogówki i, co zgodnie podkreślały, niezwykle sympatycznym przebiegiem spotkania z policjantami. Takie spotkania stały się również świetną okazją do tego, żeby zamienił z nimi dwa słowa także profilaktyk. Policjant przypomniał więc paniom o innych zagrożeniach w codziennym życiu, szczególnie o tych dotyczących kradzieży torebek z samochodów i naciągaczy, czyhających na kierowców przy sklepach.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.