pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 5883

[ZDJĘCIA] Dzieci przyszły zobaczyć pracę policjantów

Niezwykły prezent czekał na dzieci, które odwiedziły ostatnio pszczyńskich stróżów prawa. Maluchy mogły zobaczyć i przymierzyć sprzęt służbowy oraz zasiąść w policyjnym radiowozie. Kiedy opuszczały komendę, śmiało można było powiedzieć, że teraz nie tylko będzie można ich usłyszeć, ale także zobaczyć dzięki odblaskowym misiom.

Dzieci przyszły zobaczyć pracę policjantów - 03.2018 · fot.


Teraz bezpiecznie mogą iść na spacer. Nie straszne im będzie przejście dla pieszych, ani samochody. Po wizycie w komendzie wiedzą już, jak bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni. Mają też pewność, że nadjeżdżający kierowcy dostrzegą ich z daleka dzięki otrzymanym odblaskom. Ten fluorescencyjny prezent ma uchronić ich przed niebezpieczeństwem na drodze, a przede wszystkim stale przypominać o właściwych zachowaniach obowiązujących w ruchu ulicznym.

Dzieci były zachwycone wizytą na komendzie, tym, że mogły zobaczyć w jednym czasie tak wielu policjantów i tak dużą ilość radiowozów. Dodatkową atrakcją dla nich była prezentacja sprzętu służbowego i możliwość przymierzenia go. Bezcenną wartością spotkania była jednak przekazana dzieciom wiedza na temat ich bezpieczeństwa na drodze oraz odblaskowe misie.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.