Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 marca 2018
  • wyświetleń: 2797

Przebudowa ulic Żeromskiego i Korfantego w Goczałkowicach

Na początku tygodnia podpisano umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa ulicy Żeromskiego i ulicy Korfantego w Goczałkowicach-Zdroju".

Ulica Żeromskiego, Goczałkowice
Ulica Żeromskiego w Goczałkowicach-Zdroju · fot.


Zakres przedsięwzięcia obejmuje przebudowę ulicy Żeromskiego na długości 582 mb wraz z poszerzeniem jezdni do szerokości 6,00 m, przebudowę chodnika na całej długości jezdni o szerokości 1,5 - 2 m oraz wykonanie nowych elementów odwodnienia, wymianę krawężników na nowe krawężniki kamienne oraz wykonanie nowych wjazdów indywidualnych do granic posesji. Nawierzchnia jezdni zostanie wykonana z asfaltobetonu, zaś chodnik z kostki betonowej. Ponadto zakres obejmuje wykonanie nowej nawierzchni wraz z wymiana krawężników bocznych odnóg ul. Żeromskiego o długości 70,94 m i długości 70,33 m.

Ulica Korfantego, Goczałkowice
Ulica Korfantego w Goczałkowicach-Zdroju · fot.


Drugim punktem inwestycji jest przebudowa ul. Korfantego na całej długości tj 625 metrów. W szczególności zostanie wykonana wymiana krawężników betonowych oraz wykonanie nowych elementów odwodnienia oraz wykonanie nowej nawierzchni z asfaltobetonu.

Do przetargu przystąpiło czterech oferentów. Komisja przetargowa dokonała sprawdzenia i oceny złożonych ofert pod względem zgodności z warunkami przetargu. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma F.U.H. M&S "Bruk" M.Szczygieł Sz. Zieleźnik z Goczałkowic-Zdroju za kwotę ofertową 2.707.809,53 zł.

Plac budowy zostanie przekazany na początku przyszłego tygodnia. Planowany termin zakończenia remontu to 17 sierpnia.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA