pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 marca 2018
  • wyświetleń: 4406

Lampy w stylu folk, industrialne, betonowe oraz lampy pająki

Artykuł sponsorowany:

Firma Tester Bis zaprasza do swojej wzorcowni w Pszczynie przy ul. Bramkowej 3. Znajdą tu Państwo w atrakcyjnych cenach najnowsze lampy między innymi w stylach: folk, loftowo-industrialnym, prowansalskim i modern. W sprzedaży posiadamy również duży wybór popularnych na całym świecie lamp typu pająki.

Lampy w stylu folk - Tester-Bis


Lampy i nie tylko lampy, ale i dodatki w stylu folk robią prawdziwą furorę.Warto je mieć w swoim domu bo można się pochwalić przed światem czymś ciekawym, innym, co zostało wykonane w całości ręcznie i odbiega od tego co można wyłącznie spotkać w marketach. Sztuka Ludowa stała się z dnia na dzień modna i wkracza teraz na salony. Lampy nasze w stylu folk mają swoją wartość. Wzory i motywy ludowe którymi zdobimy szkło to nie tylko obłędna ilość kolorów,barw ale też finezyjne kształty.Lampy produkowane przez naszą firmę w stylu folk są modne, w dobrym guście i dobrze wykonane.Przy realizacji projektu tej rodziny lamp czerpaliśmy z niezgłębionych źródeł polskiej tradycji .Lampy z motywami folkowymi produkujemy w wersji w oparciu o drewno bukowe: woskowane lub przetarte na biało(shabby chic) i w wersji z metalu pomalowanego proszkowo na biało z elementami chromowanymi.

Lampy loftowe i lampy industrialne - Tester-Bis


Lampy loftowe swoim wyglądem nawiązują do lamp z dawnych pomieszczeń poprzemysłowych. Proponujemy lampy podłogowe z regulacją wysokości, kinkiety oraz plafony. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Projektując je zależało nam, aby nadały one pomieszczeniom wyjątkowej wyrazistości oraz niezwykłego charakteru, a jednocześnie były doskonałym uzupełnieniem wystroju.

Lampy pająki, betonowe, tester bis
Lampy pająki - Tester-Bis


Lampy pająki to jeden z najnowszych trendów w oświetleniu na świecie. Te stylowe lampy stanowią ciekawy pomysł na uzupełnienie każdego rodzaju wnętrza. W tzw. pająkach wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji.

Tester Bis
Kinkiet Monic


Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe, a jej budowa umożliwia założenie źródeł oświetlenia w dowolnym miejscu, co pozwala na uzyskanie doskonałej harmonii i praktycznych rozwiązań. Ekspresji dodaje duży wybór koloru kul: czarny, biały, miedziowy, miętowy, a także designerskie lampy betonowe.

Lampy pająki i lampy betonowe - Tester-Bis


Zapraszamy do naszej wzorcowni!

Lokalizacja:Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 9.30 - 17.00
  • sobota: 9.30 - 13.00


Tester-Bis


Nasze produkty znajdą Państwo na stronie www.testerbis.com.pl oraz w autoryzowanych sklepach internetowych:


Za wykonanie zdjęć oraz współpracę dziękujemy Panu Tomaszowi Kulidze. Zachęcamy do odwiedzin strony www.kuliga.pl

---

P.P.H.U. Tester Bis s.c.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39
www.testerbis.com.pl