Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 marca 2018
  • wyświetleń: 5021

Cinema Escape w Pszczynie zaprasza do nowego pokoju zagadek!

W kwietniu w dawnym kinie Wenus otwarty zostanie nowy pokój zagadek "Seria Niefortunnych Zagadek". Tym razem organizatorzy zapraszają do zabawy grupy liczące od 3 do 6 osób (część zadań wymaga współpracy co najmniej trojga graczy).

Seria niefortunnych zagadek
Nowy pokój nosi nazwę "Seria Niefortunnych Zagadek" · fot.


Opis fabuły pokoju "Seria Niefortunnych Zagadek"

Drodzy Agenci Niezwykle Tajnej Organizacji!

Dotarły do nas informacje o jakże podłym i okrutnym planie równie podłego oraz obdarzonego wątpliwym talentem aktora - hrabiego Olafa i jego trupy teatralnej. W wyniku serii niefortunnych zdarzeń zdobył on prawo do opieki nad trojgiem sierot Baudelaire, by położyć łapy na ich ogromnej fortunie. Wioletka, Klaus i Słoneczko potrzebują Waszej pomocy!

Zadanie, które przed Wami stanie, jest pełne niebezpieczeństw, dlatego wzywamy Was, jeśli tylko nie straszne są Wam ból, cierpienie i rozpacz. Dokładne informacje o Waszej misji są ściśle tajne, dlatego pełną wiedzę o nich otrzymacie dopiero po przybyciu do siedziby Niezwykle Tajnej Organizacji.

Pokładamy w Was ogromne nadzieje!
Agentka A i Agent M.


kino wenus, cinema escape
Cinema Escape znajduje się w dawnym kinie Wenus w Pszczynie. · fot.


- Poziom trudności będziemy mogli dokładnie określić nieco później, ale raczej polecamy wybór tej gry uczestnikom, którzy mają doświadczenie gry w co najmniej jednym pokoju - mówią organizatorzy.

Cena gry pozostała bez zmian i wynosi 110 złotych dla grupy. Pokój zagadek będzie otwarty w tygodniu od 12.30, a w weekendy od 11.00.. Tradycyjnie wcześniej należy dokonać rezerwacji na stronie www.cinemaescape.pl.

Seria niefortunnych zagadek
Nowy pokój nosi nazwę "Seria Niefortunnych Zagadek" · fot.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA