Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 marca 2018
  • wyświetleń: 8010

Mieli zakaz prowadzenia pojazdów. Mimo to, zasiedli za kierownicą

Kierowcy, którzy utracili prawo jazdy, nic sobie nie robią z braku dokumentów i zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. W czasie zaledwie kilku dni policjanci w naszym powiecie zatrzymali cztery osoby, które decydowały się zasiąść za kierownicę, mimo, że nie powinny.

19 marca o godzinie 23.00 na ulicy Jeziornej w Goczałkowicach-Zdroju policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 26-latka z Pszczyny. Mężczyzna prowadził samochód marki Peugeot, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Dwa dni później w Pszczynie na ulicy Bielskiej do kontroli drogowej zatrzymano mężczyznę w wieku 59-lat. Prowadził samochód marki Opel Vectra. Podczas weryfikacji okazało się, że pszczynianin nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami (zostały one wcześniej cofnięte).

22 marca po godzinie 14.00 w Pawłowicach na ulicy Zjednoczenia zatrzymano kolejnego kierowcę, na którym ciąży sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 23-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego kierował Seatem Cordobą.

W sobotę wieczorem na ulicy Kilińskiego w Pszczynie policjanci do kontroli zatrzymali kierowcę Renault. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego prowadził samochód pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Cieszynie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA