Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6751

Kawiarnia w Stajniach Książęcych - pyszne desery i rzemieślnicze lody

Artykuł sponsorowany:

Kawiarnia w Stajniach Książęcych przy ulicy Basztowej działa już 4 lata. Ostatnio zmienili się właściciele lokalu, którzy wprowadzili do oferty liczne nowości - m.in świetne lody rzemieślnicze w 10 smakach oraz lane piwo prosto z Bawarii.

PROMOCJA - do każdego ciastka kawa w cenie 3 zł!Kawiarnia w Stajniach Książęcych


W Kawiarni w Stajniach Książęcych zjemy pyszne ciasta i lody, a także napijemy się aromatycznej kawy. Właściciele polecają także drożdżówki, batoniki i bankietówki, Deser z Książęcego Sadu, gorącą czekoladę, szeroki wybór herbat oraz piw. Ofertę lokalu uzupełnia większa ilość deserów przygotowywanych na miejscu, jak i rzemieślniczych deserów lodowych w 10 smakach. Goście mogą też rozkoszować się smakiem orzeźwiających shake'ów oraz smoothie. Serwowane jest również lane piwo prosto z Bawarii.

Niecodzienną atmosferę kawiarnia zawdzięcza nie tylko historycznym wnętrzom dawnej siodlarni, ale także dbałości o dekoracje. Dzięki nowym właścicielom zmienił się nieco wystrój lokalu, w którym pojawiło się więcej stolików i foteli. Wszystko za sprawą uruchomienia części na antresoli, która do tej pory nie była udostępniona gościom kawiarni.

Lokal w kwietniu otwarty jest w godz. od 10:00 do 19:00. Od maja do końca września, w części od strony parku - z tyłu Stajni Książęcych, znajdował się będzie ogródek letni, który czynny będzie w godzinach od 10.00 do 22.00.

Kawiarnia w Stajniach KsiążęcychKawiarnia w Stajniach Książęcych