Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2489

Zaprojektują przebudowę ulic Pionierów i Zagajniki

We wtorek burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podpisał umowę z przedstawicielem konsorcjum firm: Niweleta mgr inż. Tomasz Gacek oraz Mariusz Goraus Road-Skan-Expert.

Zagajniki, Pionierów, projekt, ulica, umowa
Podpisano umowę na projekty przebudowy ulic Pionierów i Zagajniki. · fot.


Urząd Miejski zlecił przygotowanie projektów przebudowy ul. Pionierów w Pszczynie oraz ul. Zagajniki w Jankowicach i Studzienicach.

Dokumentacja projektowa obejmuje przebudowę ulicy Pionierów pomiędzy drogą wojewódzką nr 931 a ul. Braci Jędrysików, o długości 400m. Przewiduje się zaprojektowanie jezdni o szerokości 4,5m, krawężników najazdowych, obustronnych poboczy utwardzonych tłuczniem oraz budowę kanalizacji deszczowej.

Drugi projekt ma obejmować przebudowę ul. Zagajniki w Jankowicach i Studzienicach od skrzyżowania z ul. Sarenek do ostatnich zabudowań (o długości ok. 830m) oraz łącznik od tej drogi do ul. Sarenek (o długości ok. 70m). Szerokość jezdni ma wynieść 4,5m, mają zostać wykonane obustronne pobocza.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA