Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2018
  • 19 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2925

Szesnasty koncert charytatywny dla OMBR - Optymistycznie na wiosnę

Za nami:

Pracownicy i przyjaciele Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie zapraszają na szesnasty koncert charytatywny, który odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia na deskach Pszczyńskiego Centrum Kultury o godzinie 18.30.

Koncert bardzo optymistyczny na rzecz OMBR Pszczyna - 5.10.2017
OMBR Pszczyna zaprasza na charytatywny koncert optymistyczny · fot.


- Na wiosnę nie wypada śpiewać inaczej jak tylko optymistycznie. Koncert będzie powtórką jesiennego wydarzenia, ale jak zawsze przy powtórkach zapewniamy niespodzianki i tym razem tak będzie - mówią przedstawiciele Ośrodka. - Na scenie nie zabraknie naszych przyjaciół - muzyków, którzy już tyle razy poświecili nam swój czas i talent. Towarzyszyć nam będą, tradycyjnie już, dwa oddzielne zespoły, które na zmianę będą przygrywały do wybranych przez nas utworów.

Na koncert obowiązują bezpłatne zaproszenia do odebrania w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie, przy ul. Św. Jadwigi 4, tel. (32) 449-08-94. Natomiast podczas koncertu, w ramach zbiórki publicznej 2018/23/OR, będzie można wspomóc Ośrodek, wrzucając dobrowolną kwotę do puszek kwestarskich.

Po koncercie będzie można zajrzeć na kiermasz niepowtarzalnego rękodzieła, wykonanego w ramach terapii zajęciowej Ośrodku.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA