pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6815

Weź kawkę na drogę - zapraszamy do sklepu przy Dworcowej 25

Artykuł sponsorowany:

Rozpocznij dzień od pysznej kawy! Wszystkich jej miłośników (i nie tylko) zapraszamy do naszego sklepu - czekamy na Was już od samego rana przy ulicy Dworcowej 25 w Pszczynie.

Sklep KAWKA - Pszczyna
, ul. Dworcowa 25Jesteście w drodze do pracy/szkoły/na dworzec? Wstąpcie do nas po pyszną kawę. Proponujemy kawy typu speciality - pochodzące z różnych zakątków świata (np. Peru, Brazylia, Gwatemala, Costa Rica, Etiopia, Kenia) wypalane w najlepszych palarniach w Polsce - część z nich specjalnie dla nas, więc nigdzie takiej nie znajdziecie! Gwarantujemy, że pełnię jej smaku wyczujecie zarówno w mocnym espresso jak i delikatnej, mlecznej latte. Jeśli masz chwilę lub dwie, możesz jej spróbować w naszym sklepie - usiąść i rozkoszować się jej zapachem i bogactwem smaku. Oprócz nich znajdziecie u nas również kawy z największych i najpopularniejszych Palarnii Europejskich jak Lavazza, Dallmayr, Vergniano, Illy, Pellini.

Dwa razy w tygodniu przygotujemy dla Was coś słodkiego - o tym informować będziemy na bieżąco na naszym Facebook’u i Instagramie.W naszym asortymencie posiadamy także różnorodne herbaty, Yerba Mate, zdrową żywność i Super Foods, akcesoria baristyczne i nie tylko - jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Proponujemy Państwu również ekspresy do kawy z topowych firm jak JURA i NIVONA.

Kwiecień i maj to czas, gdy zajmujemy się wiosennymi porządkami. Pomyślcie również o Waszym ekspresie, o który też powinniście zadbać. W tych miesiącach przygotowaliśmy dla Was promocję: ogólny przegląd wraz z czyszczeniem i odkamienianiem tylko 80 zł brutto!

Od dziś startujemy z nowymi godzinami otwarcia! Czekamy na Was już od 6:30 od poniedziałku do piątku i aktywni będziemy do 17:30. W sobotę trochę odpoczniemy i zapraszamy od 9:00 do 13:00.

Sklep KAWKA
 - Pszczyna
, ul. Dworcowa 25
FB: @SklepKawka

Instagram: @sklepkawka