Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2091

Wieczór Kabaretowy w Klubie Okey - Kabaret Rewers

Artykuł sponsorowany:

W czwartek, 26 kwietnia o godzinie 19.30 zapraszamy do klubu O'Key na kolejny Wieczór Kabaretowy. Gościem tego wydarzenia będzie Kabaret REWERS z Zielonej Góry i oczywiście goście niespodzianki. Gospodarzem wieczoru Piotr Skucha (kabaret Ton, Kabaret Długi).

Poprzednie Wiecory Kabaretowe w klubie O'Key w Pszczynie
Kabaret Rewers


Bilety w cenie 35 złotych są do nabycia w klubie. Rezerwacja miejsc przyjmowana jest pod numerem tel. 885-219-109.

Kabaret Rewers to na mapie kabaretowej Polski grupa nowa, a zarazem doświadczona. Jest połączeniem 20-letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego. A wyjątkową dawkę urody i wdzięku wnosi na scenę Ania.

Poprzednie Wiecory Kabaretowe w klubie O'Key w Pszczynie


Bez żadnej przesady można powiedzieć, że to jedyna taka grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa.Kabaret powstał pod koniec roku 2014 i działa przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury, a mentalnie związany jest z Zielonogórskim Zagłębiem kabaretowym i kultowym klubem "Gęba". Już w pierwszym roku swej działalności wystawił dwa swoje premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych takich jak: Płocka Noc Kabaretowa 2015 - TVP2, Kabaretowanie 2015 z Polsatem (jako gospodarz), Latający Klub Dwójki TVP2. O planach i celach mówią krótko - chcemy być najlepsi.

Klub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109