pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 994

Urząd Skarbowy w Pszczynie bierze udział w ogólnopolskim konkursie

Po raz 16. startuje ogólnopolski konkurs "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowany przez Krajową Administrację Skarbową i Business Center Club. Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze urzędy skarbowe. Można także głosować na instytucję z Pszczyny.

Urząd Skarbowy w Pszczynie
fot.


Przedsięwzięcie promuje wysokie standardy obsługi klienta oraz tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi i przedsiębiorcami.

Konkurs jako ogólnopolskie niekomercyjne przedsięwzięcie przeprowadzono po raz pierwszy w 2003 r. Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej.

Jak wygląda konkurs? Przedsiębiorcy wypełniają ankiety, w których wybierają najlepiej ich zdaniem funkcjonujące urzędy skarbowe w Polsce. Oceniają jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników Krajowej Administracji Skarbowej. Te urzędy skarbowe, które zdobędą największą ilość punktów w ankietach, otrzymają tytuł "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy".

Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.
Założeniem akcji jest również lepsze wzajemne poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków. Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu nastąpi w czerwcu 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym regulamin, ankieta i harmonogram, są dostępne na stronie internetowej Business Centre Club (link otwiera nowe okno w innym serwisie). Deklaracja współpracy między MF a BCC

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.