pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6112

1 nietrzeźwy, 3 bez uprawnień - policjanci zatrzymali kierowców

W minionym tygodniu w ręce pszczyńskich policjantów wpadło czterech kierowców, którzy nie dostosowali się do obowiązujących przepisów.

W czwartek, 19 kwietnia około godziny policjanci WRD KPP w Pszczynie, na odcinku DK 1 w Goczałkowicach-Zdroju, zatrzymali do kontroli drogowej 37-latka, który kierował samochodem marki Opel, pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Następnego dnia w ręce policjantów wpadł 22-latek. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę kilkadziesiąt minut po północy na ul. Kasztanowej w Łące. 22-latek kierował samochodem marki Opel, pomimo posiadania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do kolejnego zatrzymania doszło w sobotę, 21 kwietnia ok. godz. 21.30 na ul. Grzebłowiec w Pszczynie. Policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus, znajdując się w stanie nietrzeźwości - 1,3 promila.

Z kolei w niedzielę, 22 kwietnia ok. godz. 01.30 na ul. Żorskiej mundurowi zatrzymali do kontroli 20-latka z Żor. Jak się okazało mężczyzna kierował samochodem marki Mercedes pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.