Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2228

Trwa wymiana asfaltu na ul. Zuchów i budowa chodnika na ul. Kilińskiego

We wtorek, 24 kwietnia rozpoczęły się prace związane z budową chodnika wzdłuż ul. Kilińskiego. Ciężki sprzęt pojawił się również na ul. Zuchów. Tam wymieniona zostanie stara i zniszczona nawierzchnia asfaltowa. Zadanie realizowane jest w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

ulica Zuchów
Wymiana nawierzchni asfaltowej na ul. Zuchów - 04.2018 · fot.


- Co roku o tej porze rozpoczynamy wzmożone działania na drogach. W tym roku nic się nie zmieniło. Tym bardziej, że na spotkaniach sprawozdawczych mieszkańcy sygnalizowali, iż nadal priorytetem powinna być budowa i modernizacja dróg. W najbliższym czasie będziemy budowali kolejne drogi - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Ponad 300 tys. zł Urząd Miejski w Pszczynie przeznaczy na działania związane z remontami chodników oraz wymianą nawierzchni i niezbędnych elementów.

budowa chodnika wzdłuż ul. Kilińskiego
Budowa chodnika wzdłuż ul. Kilińskiego - 04.2018 · fot.


Zaplanowane prace na chodnikach wzdłuż ulic Batorego do targowiska, od ul. Warownej do ul. Kopernika, Antesa na wysokości PORT-u, Bednarskiej, Bednorza, Kazimierza Wielkiego na wysokości szkoły, Szmaragdowej, Zamenhofa, Męczenników Oświęcimskich, chodnika przy wejściu na parking nad Pszczynką od strony ul. Piwowarskiej.

Część prac już została zrealizowana.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA