pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4604

Nowa lokalizacja sklepu motocyklowego De Motos!

Artykuł sponsorowany:

Już od dziś możemy odwiedzić siedzibę sklepu De Motos z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi w nowej lokalizacji! Teraz salon znajduje się w samym centrum Pszczyny, przy ul.Tkackiej 7 z wejściem od ul. Piastowskiej i Tkackiej. Tylko z tej okazji na wszystkich czekać będą niesamowite promocje i cenowe okazje! Dla pierwszych klientów przewidziane są prezenty i gratisy!

DE MOTOS
DE MOTOS


W sklepie znajdą Państwo ofertę odzieży motocyklowej i casual różnych unikatowych marek: Bandit, Bitwell, West Coast Choppers, John Doe, ROKKER, Carhartt, Dickies, Gas Monkey Garage, King Kerosin, Schott, Icon i wielu innych, a szerszą ofertę można zobaczyć na stronie internetowej:www.demotos.pl .

Od niedawna w sklepie pojawiły się również regionalne koszulki i dodatki śląskiej marki Gryfnie. W De Motos znajduje się również niepowtarzalna kolekcja industrialnych lamp i innych motocyklowych wyrobów marki GK-Industrial - pracowni zajmującej się tworzeniem elementów wyposażenia zgodnych z tematyką Loft-Industrial-Upcycling.

Oprócz tego w ofercie szeroka gama customowych kasków, gogli, koszulek, bluz, kurtek, spodni, chust motocyklowych, zarówno dla Niej jak i dla Niego. W ofercie także coś dla najmłodszych - body i bluzki marki Rock Wear! Znajdziemy tam również masę gadżetów i dodatków w klimacie motocyklowym, tak by jeszcze bardziej podkreślić swój styl lub wybrać prezent dla bliskiej Ci osoby!

Idealna oferta dla posiadaczy motocykli chopper, bobber, cafe racer i innych modyfikowanych!

''Motocykle to nasza rodzinna pasja. Staramy się, aby każdy w naszym sklepie czuł się wyjątkowo. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom, dbając jednocześnie o profesjonalną jakość obsługi" - to myśl przewodnia sklepu i ludzi go tworzących. Miejsce przyjacielskie o niesamowitym, industrialnym designie. Każdy kto tam zawita poczuje się jak w domu, a i dla spragnionych znajdzie się kubek ciepłej, aromatycznej kawy.

Ekipę DE MOTOS będzie można spotkać na jednej z większych imprez motocyklowych Motoserce, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia w Pszczynie. Jak co roku będą jednym z patronatów akcji, a stoisko z ich ofertą znajdziemy na Rynku - blisko sceny.

DE MOTOS
DE MOTOS
ul.Tkacka 7
43-200 Pszczyna
tel. 690.884.177
e-mail: sklep@demotos.pl
www.demotos.pl
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 10.00-18.00, sobota 12.00-16.00

Polub profil DE MOTOS na FB
www.facebook.com/De-Motos-296172287227037/