pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 18338

Pożar domu jednorodzinnego przy ul. Słonecznej w Pszczynie

W niedzielę kilkanaście minut po północy doszło do pożaru domu jednorodzinnego przy ulicy Słonecznej w Pszczynie. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów straży pożarnej.

WIDEO czytelnika:Jeszcze przed przyjazdem strażaków na miejscu pojawili się pszczyńscy policjanci. Z płonącego budynku ewakuował się mężczyzna i to on poinformował stróżów prawa, że w środku znajduje się jego kolega. Policjanci weszli do mieszkania przez okno i wynieśli drugiego mężczyznę. Nie mógł on wyjść o własnych siłach, ponieważ był kompletnie pijany.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali palącą się elewację budynku. Po ugaszeniu pożaru rozebrano część drewnianej elewacji budynku. W trakcie działań zespół pogotowia ratunkowego przebadał dwóch lokatorów, którzy nie wymagali hospitalizacji. Obaj panowie byli pijani. Trafili na izbę wytrzeźwień.

Na miejscu było sześć zastępów straży pożarnej, w tym trzy Ochotnicze Straże Pożarne.

ab, sid / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.