Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 czerwca 2018
  • 3 czerwca 2018
  • wyświetleń: 7875

[ZDJĘCIA] Międzyosiedlowy Piknik Rodzinny i koncert Rastafajrant

Tradycyjnie już od kilku lat Zarząd osiedla Piastów oraz Zarząd osiedla Kolonia Jasna w pierwszą sobotę po dniu dziecka zorganizował Międzyosiedlowy Piknik Rodzinny.

Międzyosiedlowy Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka i koncert Rastafajrant - 2.06.2018 · fot.


Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka odbył się w sobotę, 2 czerwca. Pomimo niesprzyjającej pogody na placu zabaw przy ul. Dobrawy pojawiło się sporo osób, które skorzystały z proponowanych atrakcji. W programie znalazły się m.in. gry, zabawy, konkursy, animacje, pokazy służb mundurowych, zamki dmuchane, darmowe lody dla wszystkich dzieci. Przez cały czas trwania imprezy czynne było stanowisko grillowe z kiełbasą, krupniokiem i marynowanym kurczakiem.

Międzyosiedlowy Piknik Rodzinny i koncert Rastafajrant - 2.06.2018 · fot.


Atrakcje były również na scenie, gdzie wystąpiły dzieci koncertujące w PCKulu. Z kolei o godzinie 18.00 odbył się koncert cieszyńskiego zespołu Rastafajrant. Grupa funkcjonuje na polskim rynku muzycznym od połowy 2015 roku, zwiększając systematycznie z każdym koncertem grupę swoich fanów w Polsce i nie tylko. Zespół został założony przez muzyków współpracujących m.in. z "De Press", "Dzioło", "LP", Patrykiem Kumórem, Dawidem Kwiatkowskim, Tomkiem Kowalskim, "The Polish" (projekt Wojtka Żółtego z grupy Akurat) czy "Teatrem Śląskim w Katowicach"(Spektakl "Skazany na bluesa").

Międzyosiedlowy Piknik Rodzinny i koncert Rastafajrant - 2.06.2018 · fot.


Partnerzy imprezy: eBiuro Market w Pszczynie, WRONA - Produkcja Podłoża, Sala Zabaw oraz Niepubliczne Przedszkole - RADOCHA, Carrefour Market, Orange Polska S.A - salon Orange, Rynek 17, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu, Byfyj Babci Gosi, Pszczyńskie Centrum Kultury.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA