Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 czerwca 2018
  • 11 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4581

[ZDJĘCIA] Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Pawłowicach

Sportowa rywalizacja i żar lejący się z nieba sprawiły, że podczas Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych było naprawdę gorąco.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Pawłowicach - 10.06.2018 · fot.


Zawody przeprowadzono w niedzielę, 10 czerwca, na poligonie w Pawłowicach. Wzięło w nich udział trzynaście młodzieżowych, męskich i kobiecych drużyn strażackich. Sędzią głównym był starszy aspirant Grzegorz Owczarz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Pszczyny. Dorosłe drużyny rywalizowały w działaniach bojowych i sztafecie pożarniczej 7x50 z przeszkodami, a młodzież w biegu sztafetowym 400 m i rozwinięciu bojowym.

W ostatecznej klasyfikacji najlepszą drużyną młodzieżową dziewcząt była OSP Warszowice, chłopców - OSP Pielgrzymowice. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła OSP Krzyżowice, a wśród mężczyzn - OSP Pawłowice. Puchary dla zwycięzców wręczali Grzegorz Nogły - Wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Adam Muras - Komendant Gminny OSP oraz gospodarz zawodów Joachim Muras - prezes OSP Pawłowice.

Strażacy przygotowali również dodatkowe atrakcje: pokaz pierwszej pomocy, pokaz akcji ratunkowej w wypadku drogowym, a dla głodnych serwowano grochówkę i grillowane kiełbaski.

Klasyfikacja końcowa:

Młodzieżowa drużyna dziewcząt:
1. OSP Warszowice
2. OSP Pielgrzymowice

Młodzieżowa drużyna chłopców
1. OSP Pielgrzymowice
2. OSP Warszowice
3. OSP Krzyżowice

Kobiety
1. OSP Krzyżowice
2. OSP Warszowice
3. OSP Pielgrzymowice

Mężczyźni
1. OSP Pawłowice
2. OSP Warszowice
3. OSP Jarząbkowice
4. OSP Pielgrzymowice
5. OSP Krzyżowice

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA