Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4809

Policjanci z Pawłowic wytypowali najbardziej niebezpieczne miejsca

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Pawłowicach realizują zadania zmierzające do rozwiązania problemów wynikających z przeprowadzonych na początku roku ankiet wśród mieszkańców gminy Pawłowice oraz zgłoszeń z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Komisariat Policji w Pawłowicach
Komisariat Policji w Pawłowicach · fot.


Zebrane wyniki pozwoliły wyodrębnić cztery rejony, w których najczęściej dochodzi do nieprawidłowości. I rejon obejmuje ulicę Polną w Osiedlu Pawłowice w pobliżu działek rekreacyjnych, gdzie problemem jest zaśmiecanie, spożywanie alkoholu oraz zakłócanie ładu i porządku. II rejonem są ulice Leśna i Stawowa w Pawłowicach, na których również problemem jest zaśmiecanie i spożywanie alkoholu, a także biegające bezpańskie psy.

Rejon III obejmuje parking przy kościele w Krzyżowicach, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz zakłócania ładu i porządku parkingu. Ostatni, IV rejon znajduje się w pobliżu wiaty rekreacyjnej przy boisku szkolnym w Pielgrzymowicach, gdzie dochodzi do zaśmiecania, spożywania alkoholu oraz nie stosowania się do regulaminu szkoły podstawowej.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA