Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 czerwca 2018
  • 19 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5953

Powitanie lata w Skansenie "Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej"

W niedzielę 17 czerwca w Pszczyńskim Skansenie z lekkim wyprzedzeniem powitaliśmy lato. Grupa Teatralna "kÓrtyna" działająca w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie pod opieką Pani Anny Masny przygotowała przepiękne przedstawienie pt. "Kot w butach", które zostało zaprezentowane dwukrotnie: o godz. 11.00 i 14.00. Licznie zgromadzona publiczność była pod wrażeniem perfekcyjnej gry aktorskiej młodych ludzi.

Powitanie Lata w Skansenie - 17.06.2018 · fot.


Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej włączyła się w szlachetną akcję społeczną pn. "Bajkoterapia w Polsce... i nie tylko". Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie "Unicorn" z Krakowa pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego PTPO oraz magazynu Dziecko.

W XIX wiecznej Izbie Młynarza zlokalizowanej w budynku Młyna wodnego z Bojszów w ramach bajkoterapii opowieść o Małym Jednorożcu czyli " Bojkę o tym co gryfne, dobre i ważne" o godzinie 12.00 przeczytał Pan Grzegorz Wanot zastępca Burmistrza Pszczyny, natomiast o godzinie 15.00 Pani Beata Szymura mieszkanka Pszczyny. Z uwagi na charakter miejsca, w którym odbywała się bajkoterapia wykonawcy zaprezentowali się w regionalnych pszczyńskich strojach, a bajki zostały przeczytane gwarą. Zarówno dzieci jak i rodzice byli zachwyceni. Zapraszamy do obejrzenia relacji, ponieważ słowa tego nie oddadzą.

43-200 Pszczyna
ul. Parkowa 20 a

tel. 32 210 57 77
kom. 604508718

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA