Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3784

Bankowa Street Live: koncert Lunatic Stays Eternal odwołany

Ze względu na niepokojące prognozy pogody odwołany został koncert zespołu Lunatic Stays Eternal, zaplanowany na czwartek na godzinę 20.00 w ramach cyklu Bankowa Street Live.

Lunatic Stays Eternal


Lunatic Stays Eternal - elektryzujący, bezkompromisowy, rockowo-alternatywny duet z Katowic, który powstał w październiku 2016 r. Swoje brzmienie możemy określić jako brudne, psychodeliczne, potężne, czasami subtelnie melancholijne. Wzorujemy się na takich zespołach jak White Stripes, Tame Impala, The Black Keys, Death From Above 1979. Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia materiału i koncertowania na terenie śląska.

Zaczynaliśmy grając w licealnym zespole Outers, dzięki któremu udało nam się zdobyć parę nagród w konkursach w województwie opolskim m.in. nagrodę Najlepszego Perkusisty w konkursie Młode Opole 2013 i zostaliśmy docenieni przez jednego z jurorów, Pawła Kukiza. Zespół istniał do 2015 r. I właśnie wtedy zrodził się w naszych głowach pomysł o rockowym duecie. Swój start nowy band zanotował w październiku i od początku szturmowaliśmy katowicką scenę muzyczną z powodzeniem. Zwyciężyliśmy w pierwszej edycji konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze, na którym dostaliśmy zaproszenie od jednego z jurorów, Irka Dudka, na największy festiwal bluesowy pod dachem, czyli Rawa Blues. Po udanym występie w ramach wygranego konkursu nagraliśmy i wydaliśmy nasz pierwszy krążek pt. Tinder Hunters.

bankowa street live

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA