pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 czerwca 2018
  • 16 czerwca 2018
  • wyświetleń: 11664

Już jest! - Nowoczesny, innowacyjny park linowy w Goczałkowicach

Artykuł sponsorowany:

Weekendy, wakacje to czas, gdzie często nie wiemy jak spędzić wolny czas. W Goczałkowicach Zdrój powstał właśnie innowacyjny park linowy - to przede wszystkim największa zaleta obiektu.

Par linowy Goczałkowice


Bardzo wysokie, duże drzewa z rozłożystymi koronami, na których zostały ekologicznie zamontowane podesty. Nie ściskają drzew, można je w każdej chwili przenosić, demontować. Wygląda to bardzo estetycznie i przede wszystkim można łatwo zmienić aranżację. Większość parków ma już wbudowane na stałe elementy - podesty, które są przymocowane do konarów. W nowym parku leśnym mamy pasy, które tylko oplatają drzewa.

Całość wygląda bardzo ciekawie i przede wszystkim dostarcza nietuzinkowych wrażeń. Trasy są dostępne dla wszystkich - dzieci, początkujących oraz doświadczonych osób. Rodziny mogą sprawdzić na jakie wysokości uda im się wspiąć, a przy tym spędzić wspólnie czas. Jeśli poszukujesz przygody, aktywnej formy wypoczynku przyjdź i sprawdź jaką adrenalinę daje przejście po trasie na tak wysokich drzewach.Zapraszamy:
ul. Uzdrowiskowa 61, Goczałkowice Zdrój

Kontakt:
tel: 500 028 080
parklinowy.wertui.pl/pl/

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10:00-21:00
sb-nd: 10:00-21:00