Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1304

Strażacy z gminy Pawłowice na wojewódzkich zawodach

Ochotnicze Straże Pożarne z Pawłowic, Warszowic i Pielgrzymowic reprezentowały gminę Pawłowice na Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Strażacy z gminy Pawłowice na wojewódzkich zawodach - 09.06.2018 · fot.


Ochotnicze Straże Pożarne z Pawłowic, Warszowic i Pielgrzymowic reprezentowały gminę Pawłowice na Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Impreza odbyła się w gminie Konopiska, w sobotę, 9 czerwca. We wszystkich konkurencjach wystartowało 50 drużyn z całego województwa śląskiego, z czego 23 drużyny były kobiece. W rozegranych tego samego dnia Wojewódzkich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wzięło udział 36 drużyn składających się z zawodników będących w wieku od dziesięciu do szesnastu lat.

Zawody zorganizowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych województwa śląskiego oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Celem zawodów, prócz dobrej zabawy, jest przede wszystkim trening i przygotowanie się do działań pożarniczych.

Reprezentacje naszej gminy uplasowały się w następujący sposób:
  • Mężczyźni OSP Pawłowice - 24 miejsce
  • Kobiety OSP Warszowice - 11 miejsce
  • Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopcy - OSP Warszowice - 4 miejsce
  • Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dziewczęta - OSP Warszowice - 5 miejsce
  • Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dziewczęta - OSP Pielgrzymowice - 6 miejsce

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA