Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 czerwca 2018
  • wyświetleń: 8560

Policjanci mają nowy radiowóz. Ma 200 KM i wideorejestrator

Ostatnio, oprócz łodzi i dwóch oznakowanych radiowozów, pszczyńskim policjantom przekazano również nieoznakowany radiowóz. W samochodzie zamontowano wysokiej klasy sprzęt rejestrujący, który będzie zapisywał wykroczenia piratów drogowych.

Nowy radiowóz z wideorejestratorem na pszczyńskich
Nowy radiowóz z wideorejestratorem na pszczyńskich drogach · fot.


Znajdujące się w środku pojazdu kamery, będą rejestrowały zarówno obraz przed radiowozem, jak i za nim. Wyposażone w przeszło 200 konny silnik auto, będzie służyło mundurowym z miejscowej drogówki do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu i tym samym ich wszystkim użytkownikom.

Jak informuje rzecznik pszczyńskiej Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, funkcjonariusze pełniący służbę w nowym samochodzie z wideorejestratorem, w ciągu 8 godzin musieli interweniować aż dziesięciokrotnie. - Kierowcy podróżujący drogami powiatu nie kryli zaskoczenia, widząc patrol drogówki w nieoznakowanym radiowozie. Szczególnie jedna z kontrolowanych pań, która w terenie zabudowanym znacznie przekroczyła dozwoloną "pięćdziesiątkę" i musiała pożegnać się ze swoim prawem jazdy - dodaje asp. sztab. Karolina Błaszczyk.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA