Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 lipca 2018
  • wyświetleń: 2276

Przy Gminnym Zespole Komunalnym powstają nowe garaże

Na terenach Gminnego Zespołu Komunalnego w Pawłowicach przy ul. Mickiewicza 28 budowane są nowe garaże o łącznej powierzchni 190 m kw.

Przy Gminnym Zespole Komunalnym powstają nowe garaże - 06.2018 · fot.


W nowo powstałym murowanym i ocieplonym budynku znajdzie się miejsce dla ośmiu pojazdów obsługiwanych przez pracowników gminnej jednostki. Budynek zostanie zelektryfikowany oraz wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa.

Dodatkowo, pomiędzy istniejącymi budynkami magazynowymi a garażami zlokalizowana zostanie wiata o powierzchni 64 m kw., mogąca służyć również za magazyn. W ramach inwestycji zostaną wykonane także nawierzchnie brukarskie, które zniwelują teren i odtworzą zniszczone nawierzchnie.

Prace wykonuje firma PPUH Ginek z Pawłowic. Koszt inwestycji to ok. 500 tys. złotych, a termin zakończenia budowy przewidziano na początek września.

- Inwestycja pozwoli na lepsze wykorzystanie powierzchni działki. Stalowe wiaty, dotychczas służące za garaże, zostaną wyburzone, a w ich miejscu w przyszłości powstanie nowoczesny i dostosowany do potrzeb mieszkańców PSZOK - informuje GZK.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA