Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 lipca 2018
  • wyświetleń: 9807

[ZDJĘCIA] Śmigłowiec LPR w Pniówku. Mężczyzna spadł z dachu

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 6 lipca około godziny 16:30 w Pniówku przy ulicy Słowików. Mężczyzna wykonujący prace budowlane na terenie prywatnej posesji, spadł z wysokości kilku metrów doznając obrażeń ciała.

Upadek z wysokości w Pniówku - 6.07.2018 · fot.


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, czterech mężczyzn wykonywało prace polegające na układaniu dachówki. Panowie przerwali czynności na czas deszczu i gdy opad się zakończył, postanowili wrócić do pracy. Drewniana konstrukcja była mokra i jeden z nich poślizgnął się upadając z wysokości ok 3-4 metrów.

Mężczyzna w średnim wieku doznał obrażeń głowy i klatki piersiowej. Na miejscu wypadku interweniowały dwie załogi ratownictwa medycznego w tym śmigłowiec. Zadysponowano również OSP Pawłowice i po jednym zastępie zawodowych strażaków z Pszczyny i Jastrzębia.

Jak wyjaśnia asp. sztab. Karolina Błaszczyk z pszczyńskiej policji: - nie udało się przebadać poszkodowanego na zawartość alkoholu. Nie pozwalały na to jego obrażenia. Trzej pozostali mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie.Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA