Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 lipca 2018
  • wyświetleń: 4338

Zatrzymano 43-latka oskarżonego o znęcanie się nad najbliższymi

W ręce pszczyńskich policjantów wpadł 43-latek poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od zeszłego roku. Za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad najbliższymi przyjdzie mu teraz spędzić kilka miesięcy za kratkami.

- Po tym jak policjanci uzyskali informację, że poszukiwany przez sąd w Pszczynie 43-latek może nadal przebywać na terenie powiatu, postanowili skontrolować mieszkania w wytypowanym rejonie. Tym bardziej, że wcześniej nie zastali go pod żadnym ze wskazanych adresów, ani we wcześniejszych miejscach zameldowania - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

Zakończenie sprawy umożliwiła im na pozór nieistotna informacja przekazana przez kolegów z jednostki. To ona naprowadziła ich na ślad poszukiwanego. Obrany przez kryminalnych trop był właściwy i pomimo wielogodzinnych czynności mieszkaniec Pszczyny został zatrzymany.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA