Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 lipca 2018
  • 15 lipca 2018
  • wyświetleń: 5629

[WIDEO, ZDJĘCIA] Ruszyła przebudowa ulicy Sokoła w Pszczynie

1.246,949 zł przeznaczy Urząd Miejski na przebudowę ul. Sokoła w Pszczynie. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca III kwartału. Dzięki tej inwestycji ul. Sokoła połączona zostanie z ul. Bogedaina. Położono już podbudowę.- Dzięki tej inwestycji zmieni się przestrzeń publiczna w okolicach dworca kolejowego. Kilka lat wcześniej remontowaliśmy ul. Kościuszki, główny ciąg komunikacyjny, a także teren wokół Placu Zwycięstwa i Wolności. Niedawno zakończono kompleksową przebudowę ul. Bogedaina. Mamy w planach kolejne drogowe inwestycje, które będą realizowane na terenie całej gminy. Obecnie przygotowywana jest niezbędna dokumentacja - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Budowa nowego odcinka ulicy Sokoła - 12.07.2018 · fot.


W ramach wybudowanego nowego układu drogowego powstanie nowa jezdnia, miejsca parkingowe, chodniki, odwodnienie drogi, a także oświetlenie. Za przebudowę drogi odpowiedzialna jest firma Drogród.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA