Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 733

Trwa ostatni etap przebudowy ul. Stawowej w Warszowicach

Wykonano znaczną część robót ziemnych, zmierzających do przebudowy ul. Stawowej w Warszowicach wraz ze zjazdami do posesji i do pól.

Trwa ostatni etap przebudowy ul. Stawowej w Warszowicach - 07.2018 · fot.


Wykonano większą część robót ziemnych m. in korytowanie, odwodnienie na ul. Stawowej w Warszowicach. Prace polegają na wymianie warstw konstrukcyjnych na całej szerokości jezdni, przebudowie zjazdów do posesji i do pól. Długość przebudowywanej drogi wynosi 575 m, zaś szerokość jezdni wynosi na przeważającej długości 3,5 m.

Na przebudowywanym odcinku zaprojektowano trzy miejsca, w których pojazdy będą mogły się mijać. W miejscu tzw. "mijanek" szerokość drogi wynosi 5,0 m. Nawierzchnia jezdni zostanie wykonana z betonu asfaltowego na podbudowie kamiennej, a nawierzchnia poboczy z kruszywa.

Koszt inwestycji to ok. 500 tys. zł. Wykonawcą zadania jest Firma Handlowo - Usługowa DIEGO. Roboty maja potrwać do końca sierpnia. Ostatni etap prac zakończy ostatecznie przebudowę ul. Stawowej w Warszowicach łączącą się z ul. Szkolną w Krzyżowicach.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA