Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 4306

Master produkuje kompost z odpadów komunalnych.Cena to 1zł/t

Firma MASTER - Odpady i Energia sp. z o.o. z Tychów zachęca rolników, ogrodników i działkowców do zakupu środka poprawiającego jakość gleb. Produkt wytwarzany jest z selektywnie zbieranych zielonych odpadów komunalnych - trawy, gałęzi i liści - na terenie Tychów oraz Kobióra.

Jak informuje Bartosz Gogol, główny technolog w firmie MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o. - technologia produkcji kompostu jest nasza, a opracowaliśmy ją przy udziale naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ponadto firma MASTER przed rozpoczęciem produkcji kompostu otrzymała pozytywne opinie o spełnieniu parametrów jakościowych oraz przydatności do wskazanych celów wydane przez upoważnione jednostki, takie jak: Instytut Nawożenia i Gleboznawstwa, Państwowy Instytut Weterynaryjny, Instytut Medycyny Wsi, Instytut Ogrodnictwa, Instytut Ochrony Środowiska. KOMPO MASTER-1 może być używany do poprawy właściwości fizycznych (struktura, pojemność wodna, przepuszczalność) i chemicznych (zasobność w materię organiczną) wszystkich rodzajów gleb o niskiej zasobności w materię organiczną, ubogich w potas. Warto zwrócić uwagę, iż będzie to nawóz uszlachetniający gleby bez żadnych domieszek, bezpieczny dla środowiska. Produkt podwyższa również zdolności retencyjne gleby (czyli zdolność gleby po pochłaniania i zatrzymywania wody), zwiększając odporność roślin na suszę.

Kompost oferowany przez firmę MASTER może być stosowany w uprawach roślin rolniczych i energetycznych na wszystkich rodzajach gleb, trawnikach i innych miejskich terenach zielonych, w tym stosowany do uprawy ozdobnych roślin rabatowych. Można go także wykorzystywać do rekultywacji zdegradowanych gruntów rolnych, a także do utrwalania skarp i nasypów przydrożnych, itp.

Forma sprzedaży "KOMPO-MASTER":Sprzedaż hurtowa obejmująca sprzedaż kompostu w ilościach co najmniej 1 tony, w tym załadunek na pojazdy, przyczepy lub kontenery o pojemności 4 m3(ok. 1,2 tony), 7 m3 (ok. 2 ton), 30 m3 (ok.8,5 tony).
1. Sprzedaż kompostu luzem w ilościach załadowczych na pojazdy lub przyczepy,
2. Pojazd ważony na głównej wadze spółki Master (wjazd-wyjazd),
3. Koszt: cena promocyjna: 1 zł/1 tonę,
4. Forma płatności - gotówka lub przelew.

Sprzedaż detaliczna przewidziana jest dla osób fizycznych, realizowana poprzez załadunek do worków foliowych, typu big-bag lub luzem do pojemników dostarczonych przez Klienta.
1. Sprzedaż w workach lub luzem w pojemnikach Klienta,
2. Koszt: cena promocyjna: 1 zł/1 tonę,
3. Forma płatności - gotówka, na miejscu zostanie wystawiona faktura za odebrany kompost.

Sprzedaż kompostu obejmować będzie również dostawę do klienta wg cen ustalonych indywidualnie z działem sprzedaży spółki Master-Odpady i Energia Sp. z o.o. (tel. (32) 707-01-15). Proponowana forma dostawy to:
1. worki typu big-bag,
2. kontenery o pojemności 4 m3(ok. 1,2 tony), 7 m3 (ok. 2 ton), 30 m3 (ok. 8,5 tony).

Obsługa udzieli wszelkich wyczerpujących informacji na miejscu lub pod numerami telefonów:
  • parametry techniczne, informacja nt. kompostu - Główny Technolog: tel. 609-234-023
  • koszt zakupu, transportu - Wydział ds. Sprzedaży: tel. (32) 707-01-15.


kompo master

BM / pless.pl, źródło: Master

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA