Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 25088

[FOTO] Wypadek na DK-1: ciężarówka zderzyła się z osobówką

W poniedziałek, 23 lipca kilka minut po godzinie 14:00 na krajowej jedynce w stronę Katowic, na wysokości skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich (DW 933) zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy.

Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK-1 w Pszczynie - 23.07.2018 · fot.


Na miejsce zadysponowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Z nieoficjalnych ustaleń naszego portalu wynika, że do zderzenia doprowadził kierowca samochodu ciężarowego marki DAF, który najechał na tył Fita Bravo. Autem osobowym podróżowało pięć osób. Wszyscy zostali przebadani przez obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego. Lekarz podjął decyzję o hospitalizacji jednej osoby.

W związku z tym, że do szpitala trafiła jedna osoba i nie wiadomo było jakie dokładnie odniosła obrażenia, policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego. Przez około godzinę ruch drogą krajową nr 1 w stronę Katowic był utrudniony.

Miejsce zdarzenia

BM, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA