Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 lipca 2018
  • wyświetleń: 1952

Oświetlenie parkingu przy ulicy Żorskiej jest już gotowe

Zakończyły się prace związane z wykonaniem oświetlenia parkingu przy ulicy Żorskiej w Pszczynie. To dobra wiadomość dla wielu kierowców, którzy pozostawiają samochody w tym miejscu na czas spaceru po starówce czy parku.

Parking, Żorska, oświetlenie, lampy
Nowe oświetlenie na parkingu przy ulicy Żorskiej · fot.


Przy ulicy Żorskiej znajduje się jeden z największych parkingów w naszym mieście. Cieszy on się olbrzymią popularnością, zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Pszczynę podczas weekendów. Niestety co jakiś czas dochodzi tutaj do włamań do pozostawionych samochodów. Zwłaszcza po zmroku miejsce to nie należało do zbyt przyjaznych.

To ostatnie jednak już powinno się jednak zmienić. Właśnie zakończyły się prace związane z montażem dziewięciu latarni. Są one ulokowane wzdłuż znajdującego się tutaj chodnika. Roboty wykonało Instalatorstwo Elektryczne Mieczysław Kostka z Bojszów. Ich wartość to 51.045 zł brutto.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA