Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 lipca 2018
  • wyświetleń: 8260

Policja zatrzymała czterech pijanych kierowców. Wyniki przerażają!

W trakcie minionego weekendu policjanci z Pszczyny zatrzymali kolejnych pijanych kierowców. Jeden z nich miał około 3,2 promila i niemal w samo południe przemierzał swoim Fiatem ulicę Centralną w Kobiórze.

Do dwóch zatrzymań doszło w sobotę. Około godziny 16.00 na ulicy Narutowicza w Porębie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który kierował koparką i doprowadził do kolizji z Fiatem Pandą. Przeprowadzone badania wykazały u niego około promila.

Dwie godziny później na ulicy Beskidzkiej w Kobiórze mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mieszkańca Katowic, który kierował samochodem marki Alfa Romeo. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,45 promila.

W nocy z soboty na niedzielę, około godziny 1.00, na DK-1 w Pszczynie policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który jechał Volkswagenem Golfem. W trakcie badania okazało, się, że mężczyzna ma 2,5 promila.

Niechlubnym rekordzistą tego weekendu jest 52-letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego. Mężczyzna o godzinie 11.35 jechał Fiatem Seicento przez Kobiór. Na ulicy Centralnej został zatrzymany przez policjantów. Badanie wykazało 3,2 promila.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA