pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 lipca 2018
  • wyświetleń: 7002

Studio Brafittingu w Pszczynie - bielizna polskich i angielskich marek

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do nowo-otwartego Studia Brafittingu w centrum Pszczyny, przy ulicy Targowej 2B (obok drogerii Rossmann oraz Coffee Factory).Świadczymy bezpłatną i profesjonalną usługę prawidłowego doboru biustonosza. Znajdziesz u nas bieliznę polskich i angielskich marek takich jak: Dalia, Nessa, Corin, Agio Milano, Nipplex, Freya, Panache. Jeżeli masz problem ze znalezieniem swojego rozmiaru biustonosza, najprawdopodobniej znajdziesz go u nas!

Gwarantujemy przyjazną atmosferę i miłą obsługę! Zapraszamy do polubienia nas Facebooku by być na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz do śledzenia naszej serii filmów dotyczących brafittingu!

Studio Brafittingu
Studio Brafittingu - Pszczyna, ul. Targowa 2B


Zapraszamy także do przeniesionego z Koszar Ułańskich sklepu patronackiego Moraj, rozszerzonego o odzież męską oraz damską. Znajdziesz tu wysokiej jakości ubrania polskich producentów, bieliznę, rajstopy, ręczniki.

Jeżeli cenisz sobie dobrą jakość zajrzyj do nas, a na pewno się nie zawiedziesz! Jesteśmy otwarci od 1 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 oraz w soboty od 9 do 13.

Studio Brafittingu
Studio Brafittingu - Pszczyna, ul. Targowa 2B


Studio Brafittingu - Pszczyna, ul. Targowa 2BFacebook: www.facebook.com/studiobrafittingu