Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2018
  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1597

Bankowa Street Live gościnnie na tarasach katowickiego Spodka

Za nami:

W czwartek o 19.00 na tarasach Spodka w Katowicach będzie promowany cykl koncertów Bankowa Street Live.

Bankowa Street Live


W wakacje katowicki Spodek odkrywa przed nami nowe oblicze. Letnie noce pełne pysznego street foodu, rzemieślniczych napojów i dobrej muzyki. Równocześnie promowane są najciekawsze kulturalne inicjatywy z naszego województwa. Gastro Fajer, bo tak nazywa się ta inicjatywa, w najbliższy czwartek (2 sierpnia) na swoich tarasach będzie gościł Bankową Street Live.

- Bankowa Street Live pokaże pod spodkiem swojej największe atuty, a więc zaprezentuje się muzyką, która na Bankowej rozbrzmiewa od wiosny do jesieni, tworząc jedno z wyjątkowych wydarzeń na Śląsku - mówi kierownik artystyczny Bankowa Street Live, Rafał Szymczak.

Muzycznie klimat Bankowej odda zespół "Beatweens", który gościł już na Bankowej, a który tworzą dwaj artyści : spacepierre i @OZD, którzy genialnie łączą swój warsztat muzyczny z kompozycją i produkcją.

Koncert rozpocznie się o 19.00!

Portal pless.pl jest patronem medialnym cyklu Bankowa Street Live.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA