Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4011

Naprawią drogę przy rurociągu w Studzienicach i Ćwiklicach

Za 270 tysięcy złotych naprawiona zostanie droga technologiczna przy rurociągu w Studzienicach i Ćwiklicach To długo oczekiwane przez mieszkańców prace.

rurociąg
Naprawią drogę przy rurociągu w Studzienicach i Ćwiklicach. · fot.


Naprawę drogi wewnętrznej Skarbu Państwa zlecił powiat pszczyński. - Za 270 tys. zł wyremontujemy trzy odcinki, których łączna długość wynosi 930 m - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Prace będą polegać na wyrównaniu podbudowy kruszywem i ułożeniu nawierzchni asfaltowej oraz ścięciu zawyżonych poboczy. W ramach zadania naprawione zostaną trzy odcinki - jeden o długości 280 m w Ćwiklicach (od skrzyżowania z DW933 do skrzyżowania z ul. Piotra Czajkowskiego) oraz dwa w Studzienicach (440 m od skrzyżowania z ul. Kosów w kierunku południowym do granicy lasu oraz 210 m w rejonie skrzyżowania z ul. Czyżyków).

Droga przy rurociągu - 08.2018
Naprawią drogę przy rurociągu w Studzienicach i Ćwiklicach. · fot.


Plac budowy został już przekazany wykonawcy. Prace rozpoczną się końcem sierpnia i potrwają do połowy października.

Mieszkańcy długo czekali na remont drogi technologicznej. Prace mogły zostać zlecone po uregulowaniu kwestii własnościowych.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA