pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2018
  • 19 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 6587

Konkurs fotograficzny z nagrodami: czekamy na Wasze zdjęcia z wakacji!

Za nami już półmetek wakacji! Na portalu jednak w letnich klimatach pozostaniemy nieco dłużej! A to za sprawą konkursu na wakacyjne zdjęcia! Po raz kolejny zapraszamy Was do wspólnej zabawy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Wakacje 2017
Czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia! · fot.


Tradycyjnie czekamy na fotografie z Waszych wakacyjnych wojaży, tych dalekich i tych bliskich, na zdjęcia z czasu spędzonego nad morzem, jeziorem, w górach, na wsi lub w mieście (i to bez znaczenia czy w dużym, czy małym). Pokażcie jak wypoczywaliście, jak spędziliście lub nadal jeszcze spędzacie wakacje i weźcie udział w konkursie.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Jak w bajce - Zatoka Wraku- Zakhyntos · fot.


Konkurs rozpocznie się 27 sierpnia i zakończy się 30 września. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się cztery tygodniowe eliminacje wspólne dla czytelników portali: tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Z każdej eliminacji do finału przejdzie 10 zdjęć wybranych przez Was oraz dodatkowych 5 wybranych przed redakcje portali.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: You only live once... - Turcja · fot.


W wielkim finale (termin: 24-30 września) poznamy zwycięzców. Jednego z nich wybiorą czytelnicy, a pozostałych dziesięciu nagrodzi redakcja. W tym roku przygotowaliśmy dla Was nagrody rzeczowe, które sprawdzą się na pewno podczas kolejnych podróży i wyjazdów.

Zdjęcia na konkurs można przesyłać za pomocą formularza:Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.