Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 14469

[WIDEO] Nieudane wyprzedzanie, o krok od czołowego zderzenia

W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 935 w Radostowicach doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Gdyby nie refleks kierowcy, mogło dojść do tragedii.Po godzinie 16.00 na DW 935 kierujący samochodem osobowym marki Opel zdecydował się wyprzedzić sznur samochodów jadących przed nim. Nie zwrócił jednak uwagi, że z przeciwległej strony nadjeżdża inny pojazd.

Od jednego z czytelników otrzymaliśmy film, na którym zostało zarejestrowane całe zdarzenie. - Piękna słoneczna sobota. Jednak jedni kierowcy nie potrafią wytrzymać i muszą próbować wyprzedzać, bez pewności, że z przeciwka nie jedzie żaden pojazd - komentuje zdarzenie właściciel nagrania.

Sam przyznaje, że gdyby nie szybka reakcja, to cała sytuacja mogla zakończyć się zupełnie inaczej dla niego oraz podróżujących z nim żony i kilkumiesięcznej córki. Dodaje, że film przesyła do redakcji ku przestrodze i z adnotacją, by wyprzedzający zastanowili się dwa razy zanim zdecydują się na podobny manewr.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA