Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1449

Parking na Osiedlu Pawłowice już jest, teraz powstaje wybieg dla psów

Na półmetku jest już inwestycja przy ulicy Polnej w Pawłowicach. Wybudowano tu już miejsca parkingowe, trwają jeszcze prace związane z zagospodarowaniem terenu w okolicy.

Parking wzdłuż ul. Polnej w Osiedlu Pawłowice
Parking wzdłuż ul. Polnej w Osiedlu Pawłowice już jest. · fot.


Inwestycja w Osiedlu Pawłowice polegająca na budowie nowego parkingu jest już mocno zaawansowana. W ramach zadania powstało 28 miejsc parkingowych, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.

Obecnie trwają prace wykończeniowe oraz te związane z zagospodarowanie terenu znajdującego się w rejonie ul. Poligonowej i Polnej. Sporej ilości teren, na którym powstanie wybieg dla psów został już ogrodzony, a po zamontowaniu bramy i furtki, zamontowane zostaną urządzenia dla zwierząt. Na wybiegu psy będą miały do dyspozycji płotki, przeskok potrójny, równoważnię oraz słupki do slalomu. Na terenie placu zamontowana zostanie także "psia toaleta", czyli piaskownika w której zwierzęta będą mogły załatwiać swoje potrzeby. Do obowiązku właścicieli czworonogów będzie należało uprzątnięcie nieczystości.

Pawłowice, Polna, Wybieg, psy
Tutaj powstaje wybieg dla psów. · fot.


Zadanie wykonuje firma Arex z Warszowic. Inwestycja będzie wynosiła ok 270 tys. i ma potrwać do końca września 2018 r.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA