Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 9404

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani. Niechlubna rekordzistka miała 3,5‰

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących pojazdami na ulicach powiatu. Niechlubna rekordzistka miała 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W poniedziałek, 13 sierpnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Pszczyna ujęli 48-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował Fiatem Seicento będąc w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,65 promila. Do zdarzenia doszło w Jankowicach.

Tego samego dnia mundurowi ujęli 47-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który jechał przez Pawłowice motorowerem mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto, jak się okazało, naruszył zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju.

Do kolejnego zatrzymania doszło w czwartek, 16 sierpnia. Wówczas policjanci KP Pawłowice ujęli mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował samochodem osobowym marki Seat Leon pomimo ponad 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

W piątek, 17 sierpnia policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu pszczyńskiego. 47-letnia kobieta wsiadła za kierownicę Mercedesa mając w organizmie 3,5 promila alkoholu.

Z kolei w niedzielę, 19 sierpnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP Pszczyna ujęli 31-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował samochodem marki Opel mając nieco ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA