pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2585

Fines - nowa agencja kredytowa w Pszczynie - pożyczki, kredyty, leasing

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie, w kamienicy przy rondzie obok sądu, rozpoczęła działalność nowa agencja kredytowa. Fines Operator Bankowy posiada multiofertę bankową i pozabankową, w której dostępne są pożyczki, kredyty gotówkowe i konsolidacyjne wielu banków i firm pożyczkowych oraz szeroką ofertę dla firm i dla rolników na uproszczonych zasadach.

fines Operator Bankowy


W ofercie pszczyńskiego oddziału Fines znajdują się także produkty dla osób z zajęciami komorniczymi, ze złą historią kredytową, a także dla osób mających problem z otrzymaniem kredytu w swoim banku.

Co ważne, agencja Fines akceptuje zasiłki 500+ (jako jedyny dochód), zasiłki macierzyńskie, rehabilitacyjne, opiekuńcze, alimenty oraz zasiłki z MOPS. Inny atut to możliwa wypłata gotówki - jeszcze w tym samym dniu, w którym wnioskujesz o pożyczkę.

fines


Fines Operator Bankowy działa na rynku pośrednictwa finansowego już od 2005 roku. W pszczyńskim oddziale klientów obsługuje Doradca Dorota Polak. Pani Dorota posiada duże, 12-letnie doświadczenie w branży finansowej, a do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Agencja Fines czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, niemniej dla potrzeb klienta godziny mogą być elastyczne. Mieści się w kamienicy przy ul. Bogedaina 5 (obok ronda) - wejście od strony ulicy Kościuszki.

Fines Operator Bankowy
Fines Operator Bankowy - Pszczyna, ul. Bogedaina 5/2


Fines Operator Bankowy