Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2018
  • 2 września 2018
  • wyświetleń: 15449

[ZDJĘCIA i WIDEO] I Pierogowy Festyn Kulejących Aniołów w Piasku

W sobotę na terenie Domu Kulejących Aniołów w Piasku odbył się I Pierogowy Festyn Kulejących Aniołów.

I Pierogowy Festyn Kulejących Aniołów w Piasku - 01.09.2018 · fot.


Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali dużo atrakcji i wspólną, rodzinną zabawę! Główną atrakcją Festynu były oczywiście pyszne, swojskie pierogi: ruskie, z mięsem oraz z kapustą i grzybami. W ich przygotowaniu, rodzicom i pracownikom Stowarzyszenia, pomagały panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Piasku, Studzienic, Kobióra i Wisły Wielkiej.

W punkcie gastronomicznym będzie można również spróbować pysznej grochówki przygotowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną oraz kiełbaski z grilla.

Zapis relacji na żywo:
Loading...


Na scenie zaprezentowało się wielu artystów, m.in.: klub sportowy "Ronin" z pokazem sztuk walki; pokaz zumby czy tańca orientalnego. Najmłodszych uczestników Festynu rozbawili i zaprosili do wspólnych zabaw fantastyczni Klauni z Centrum Europy.

Również dla najmłodszych organizatorzy przygotowali : kącik plastyczny, ceramiczny, plastyczny, fryzjerski (Centrum Fryzjerskie Pszczyna), malowania twarzy oraz dmuchany plac zabaw. Było można także skorzystać z przejażdżki na koniu oraz bryczką. Na Festynie nie zabrakło oczywiście muzyki i wspólnych tańców z zespołem "Czesław i koledzy" z Kobióra.

Cały dochód z Festynu zostanie przekazany na wykonanie niezbędnej klimatyzacji na I piętrze Domu Kulejących Aniołów.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, w ostatniej chwili z udziału w wydarzeniu zrezygnował Remigiusz Rączka.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA