Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 września 2018
  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 1994

Jankowice: Poezja i muzyka pod 13 charytatywnie dla małego Roberta

Za nami:

Kolejny, ósmy już, sezon spotkań z cyklu "Poezja i muzyka pod 13" oficjalnie rozpocznie się w piątek, 21 września, ale wokaliści i recytatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę, 9 września na koncert charytatywny do Jankowic.

W kościele pw. Św. Izydora o 16.00 (po mszy) odbędzie się koncert, który przygotowywaliśmy podczas wakacji. W programie koncertu piękne i mądre wiersze naszych najlepszych poetów (C.K.Norwid, W. Szymborska, K.I. Gałczyński, M. Palikowska - Jasnorzewska, J. Twardowski, T. Kubiak) oraz nastrojowe piosenki o miłości do Boga i ludzi. Koncert nosi tytuł "Jego miłość". Usłyszeć będzie można między innymi takie utwory, jak: "Mój Jezu", "Modlitwa i wschodzie słońca", "Niech mnie unosi", "Wciąż mnie zadziwiasz, Panie" i wiele innych.

Na zakończenie poprosimy Państwa o datki, które w całości przeznaczone zostaną na pomoc w leczeniu małego Roberta z Jankowic.

Serdecznie zapraszamy!

Jankowice, Poezja i muzyka pod 13

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA