pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 listopada 2018
  • wyświetleń: 962

Nie trać na wymianie funtów

Materiał reklamowy partnera:

Mieszkając w Wielkiej Brytanii, mamy do czynienia z odwiecznym problemem - jak wymienić funty na złotówki i nie stracić. To pytanie zadają sobie setki tysięcy ludzi, którzy chcą znaleźć jak najlepszy kurs funta brytyjskiego. A rozwiązanie jest przecież proste i to na wyciągnięcie ręki. Wystarczy poszukać w Internecie...

silnet


Większość z nas, na hasło wymiana funta, z pewnością zareagowałaby tak samo - kantor lub bank. Jednak tego typu miejsca nie gwarantują już najlepszego kuru i wygody wymiany.

O wiele lepszym rozwiązaniem są kantory internetowe, które pozwalają nie tylko kupić funty po dobrym kursie, ale i zaoszczędzić na wymianie. Jeśli zamiast tradycyjnego kantoru wybierzemy bowiem e-kantory, możemy zyskać nawet do 6% wymienianej sumy. Wszystko w zaciszu własnego domu, bo cała transakcja przebiega w Internecie. Jak zatem zacząć wymieniać online?

Kantory internetowe nie są nowością na polskim rynku. Dla przykładu, Internetowykantor.pl powstał w 2010 roku i od tamtej pory z każdym dniem liczba jego klientów stale rośnie. Już teraz z usług tego poznańskiego kantoru online korzysta 280 tysięcy klientów, którzy chwalą sobie doświadczenie wymiany w Internecie - w serwisie Opineo Internetowykantor.pl ma aż 700 tysięcy pozytywnych opinii od osób, które po zakończonych procesach wymiany dzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Większość z klientów kantorów internetowych chwali sobie spread niższy nawet o kilkanaście groszy w porównaniu z bankami. Dzięki tak dużej różnicy między cena sprzedaży i ceną kupna funta, możemy wymieniać je bardzo korzystnie.

Jak zatem zacząć wymianę w Internecie? Po pierwsze sprawdźmy aktualny kurs funta na internetowykantor.pl/kurs-funta/. Tu znajdziemy obecnie najlepszy kurs, ale i dane o archiwalnych kursach brytyjskiej waluty. Kolejnym krokiem jest założenie konta - swojego indywidualnego profilu, który posłuży nam do wymiany. Gdy potwierdzimy swoje dane i przelejemy środki na konto, wystarczy, że dostaniemy informacje o potwierdzeniu przelewu i możemy działać! Wymiana złotówek na funty jest nieskomplikowana, szybka i bardzo wygodna. Po jej zakończeniu wymienione funty możemy wysłać np. do rodziny w kraju. Proste, prawda?

Pamiętajmy, że wszystko to gwarantuje nam nie tylko łatwość procesu, ale i możliwość zaoszczędzenia na wymianie. Wysyłając stałą sumę np. co miesiąc, po roku zauważymy, jak dużo zyskaliśmy, rezygnując z usług innych podmiotów. Nie wspominając już o samej wygodzie - wymianę funtów i wysyłkę robimy bowiem z jednego serwisu, to pozwala nam przyspieszyć ten proces.

Jaką mamy pewność, że pieniądze trafią do naszych bliskich? Dokładnie taką samą, jak to jest w przypadku banków. E-kantory takie jak Internetowykantor.pl stosują najlepsze zabezpieczenia, dokładnie takie same, jak banki w swojej bankowości internetowej. Dla przykłady Internetowykantor.pl zabezpiecza swoje strony protokołem SSL (poznamy go, sprawdzając, czy na początku adresu strony znajdują się skrót https, np. internetowykantor.pl/jak-to-dziala/przelewy-zagraniczne/), czy potwierdzanie transakcji kodem wysyłanym w wiadomości SMS. Te procedury zyskały uznanie specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy właśnie Internetowykantor.pl nagrodzili w kategorii "Bezpieczeństwo - najlepsze praktyki w prestiżowym plebiscycie Złoty Bankier.

REKLAMA

REKLAMA