Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 listopada 2018
  • 10 listopada 2018
  • wyświetleń: 5959

Pszczynianin stracił nogę. W SPS 2.0 odbędzie się impreza charytatywna

Za nami:

35-letni Łukasz z Pszczyny stracił nogę w wyniku wypadku. Aby wrócić do samodzielnego funkcjonowania potrzebne są pieniądze na zakup protezy. W tym celu w klubie SPS 2.0 odbędzie się impreza charytatywna.

35-letni Łukasz Jarczok
35-letni Łukasz z Pszczyny stracił nogę w wyniku wypadku · fot.


Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 listopada. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 19.00. Tego wieczoru w SPS 2.0 wystąpią DJ Ciach, Therapia Banda, Skorup & JazdBrothers, BU & Gumix, a także DJ FEEL-X.

Program wydarzenia:
  • 19:00 DJ Ciach (Pszczyna)
  • 20:00 THERAPIA Banda/Sklero Repo (Jarosław)
  • 21:00 Skorup & JazBrothers (Gliwice)
  • 22:00 BU & Gumix_Dumny Bieruń & Malowany (Mikolłów/Bieruń Tychy)
  • 23:30 DJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJU (Tychy)


Wstęp będzie kosztował 10 złotych.

W SPS 2.0 odbędzie się koncert charytatywny


Łukasz Jarczok stracił nogę po wypadku, w którym rozszarpał sobie łydkę. Lekarze złożyli nogę w całość, niestety w wyniku powikłań trzy tygodnie po operacji zapadła decyzja o amputacji nogi ze względu na martwicę i gangrenę. Początkowo nogę amputowano na wysokości łydki, lecz po paru dniach gangrena zaczęła postępować dalej, w wyniku czego nogę odjęto w połowie uda.

- Łukasz zarabiał na życie pracą fizyczną, amputacja zmusza go do przekwalifikowania się, co nie jest łatwe dla człowieka po trzydziestce. Chcemy mu to ułatwić, dać mu chęci do dalszego cieszenia się życiem i zebrać pieniądze potrzebne do zakupu profesjonalnej protezy - czytamy na stronie zbiórki. - Z całego serca dziękujemy wszystkim dobrym ludziom, którzy chcą pomóc.

Na zakup protezy potrzeba 90.000 złotych. Do tej pory udało się zebrać nieco ponad 21 tysięcy złotych. Zbiórka prowadzona jest za pomocą serwisu zrzutka.pl.43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26

kom. 692015661

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA