Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 listopada 2018
  • wyświetleń: 1552

[ZDJĘCIA] Zakończył się remont ul. Kosów w Studzienicach

W ciągu ostatnich kilku lat powiat pszczyński wyremontował ul. Kosów w Studzienicach o długości niemal 2 km. W październiku zakończyły się prace na ostatnim, 340-metrowym odcinku tej drogi.

Ulica Kosów w Studzienicach po remoncie - 10.2018 · fot.


W październiku prowadzony był remont ostatniego, ok. 340-metrowego odcinka ul. Kosów w Studzienicach. Oprócz nawierzchni jezdni wyremontowane zostały także pobocza oraz zjazdy. Prace za ponad 260 tys. zł wykonywała firma Radex z Bielska-Białej. Zadanie w całości sfinansował powiat pszczyński.

- W tym roku zakończyliśmy remont całej ulicy Kosów, której długość wynosi 1,9 km. Łącznie prace pochłonęły ponad 2,1 mln zł, ale na wcześniejsze dwa etapy prac pozyskaliśmy aż 1,3 mln zł dofinansowania z programu na usuwanie skutków powodzi - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w Studzienicach naprawiana była również droga technologiczna wzdłuż rurociągu. Wyremontowane zostały dwa odcinki w tej miejscowości o łącznej długości ok. 800 m.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA